Доста рядък, с представителен вид бакелитник. Произведен в силните години на Третия райх и с фирмена емблема наподобяваща тази на Райха. Моят екземпляр е наличен при мен най-малко 5 години, пристигнал с дефекти по кутията – липсващи парчета бакелит – и още тогава реставриран. Тогава вече имах опит по такива възстановки – описал съм ги на разни места преди да имам този сайт – и затова не ми беше трудно да го върна към първоначалния му вид. Няма да описвам подробно с думи и букви, защото губя ценно време и мегабайти – всичко е ясно от снимките.